Čtvrtek 20. 6. 2024  |  Svátek má: Květa
Počet článků: 74
[1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7]  [ dalších 7 ]  [ Poslední ]
Kniha jeden z nás lže

Recenze knihy Jeden z nás lže

26. 11. 2023Máte rádi vtáhnutí do napínavého detektivního žánru? Tak je román Jeden z nás lže právě pro vás. Autorkou je Karen McManusová.

Děj se odehrává v Americe na Bayviewské střední, kde
R. Rolland: Petr a Lucie

Recenze knížky Petr a Lucie

10. 5. 2023Máte rádi romantiku? Co kdybych vás navnadila na krásnou knižní romantiku z historie?

Příběh se odehrává v Paříži toho roku, kdy vypukla první světová válka. Během zmatku v metru se pozná Petr s Lucií. Zatímco Lucie pracuje jako malířka, Petra čeká vojna.
Představení Vomáčkovi, foto: web ZUŠ Nezamyslice

Jak vznikalo představení „Vomáčkovi“

18. 4. 2023Chodíme do ZUŠ v oboru literárně-dramatického a každý rok hrajeme nějaké představení. Většinou hrajeme něco z knížky, ale tentokrát jsme si ho vymysleli sami.

V září jsme začali tvořit. Divadlo vznikalo hlavně na improvizaci. Každého napadlo něco.
Mandalorian; obrázek- zdroj: Filmserver.cz

The Mandalorian - recenze

11. 2. 2020Málokdo tento seriál zná, jelikož je nový. Vyprodukovala ho společnost Lucasfilm a vysílala ho streamovací společnost Dysney +. Hlavní podíl na tvorbě získal Jon Favreau (můžeme si ho pamatovat v roli Happyho Hoghana ve snímku Spider-Man Homecoming a Far From Home). Je to první hraný seriál s tematikou Star Wars. Žánrem se zařadil mezi space-western.
Pohled ze hry (Fortnite Chapter 2)

Recenze hry - Fortnite Chapter 2

10. 1. 2020Z hry Fortnite se stala úplně nová hra!

Epic Games na dva dny vypl evropské servery a hráčům dal možnost dělat jedinou věc, dívat se na černou díru. Evropa měla live event v jiný den a čas než Čína, aby Čína o tento krásný pohled na černou díru nepřišla, tak si jej také užila, ale jen jeden den.
Spider-Man: Far From Home; zdroj: csfd.cz

Recenze filmu Spider-Man: Far From Home

3. 10. 2019Filmové recenze už píšu dva roky. Proto pokračuji i tímto filmem. Měl sice premiéru na začátku prázdnin, ale je jisté, že film z MCU nemůže na načich stránkách chybět.

Pokračování Spider-Mana Homecoming překonalo slušnou hranici 1 miliardy a 100 miliónů.
Avangers - ilustrační foto;  zdroj: csfd.cz

Recenze filmu Avengers: Endgame

6. 5. 2019Dovoluji si říct, že se jedná o nejočekávanější film od začátku května minulého roku. Jak už nám prozradilo několik trailerů, film clip, super wiew a také se k nám dostavil teaser + potitulková scéna ve filmu Captain Marvel a mnoho dalších těchto scén se bude jednat o velkolepou událost a také velký posun pro samotné MCU (Marvel Cinematic Universe).
Avangers; foto: Patrik Havlíček

Avengers

25. 3. 2019Marvel Comics je společnost, která byla založena v roce 1939 Martinem Goodmanem. Tato společnost vytvářela a vytváří ty nejlepší komiksy na světě. Nejvíce postav do těchto komiksů vymyslel komiksový scénárista a redaktor Stan Lee, který nedávno umřel. Celý svět komiksu tím přišel o velkou legendu. Spolu se v tomto článku podíváme na všechny základní postavy, bez kterých by Marvel neexistoval.
Úniková hra - ilustrační foto

Tip na prázdniny - ÚNIKOVÁ HRA

19. 6. 2018Jestli se o prázdninách budete nudit a máte rádi logické úkoly a hlavolamy, mám pro vás tip na skvělý výlet. A to navštívit únikovou hru.

Hra spočívá v tom, že váš tým (většinou od dvou do pěti lidí) je zavřen do místnosti.
Skoro vždy je v nich tma, a proto dostanete buď baterku, nebo vám tam svítí malá lampička, ale někdy je v místnosti i rozsvíceno.
Na natáčení partičky

Na natáčení Partičky

9. 4. 2018Spousta z vás určitě zná komediální pořad PRIMA PARTIČKA. My s rodinou sledujeme každý díl, a to nejen u televize. Vydali jsme se totiž dvakrát na natáčení přímo do Prahy. Poprvé 19. 11. 2017, kde se měl natáčet silvestrovský speciál. To jsme ještě ale nevěděli, že se budou natáčet díly dva.
[1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7]  [ dalších 7 ]  [ Poslední ]
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce