Neděle 14. 7. 2024  |  Svátek má: Karolína
Počet článků: 20
[1 | 2]
Obrázek ze hry zobrazuje jak medic útočí na pyra.

TeamFortress 2

7. 1. 2017Team Fortress 2 není online hra, vyžaduje stažení. Steam hra je jednoduchá, prostě si vyberete server. Buď servery v nabídce, nebo si zadáte IP z internetu, kterou si najdete a jak ji zadáte, tak se připojíte na server, který si vyberete a ocitnete se ve výběru postav, který vám nabídne devět postav.
Obrázek ze hry WarThunder

WarThunder

1. 3. 2015WarThunder je MMO letecká hra, v jejímž vývoji jsou bitvy tankové i námořní. Ve hře se letadla dělí do 3 skupin. Rozdělují se podle typu munice, rychlosti střelby, pancíře, rychlostí a typu pohonu, a v neposlední řadě ubraného poškození za 1 náboj.

První a velice důležitou skupinou jsou bombardéři. Ti mají pořádnou konstrukci, která jim zajištuje, že něco v té bitvě vydrží, zkrátka a dobře, nelze je tak rychle sundat z oblohy. Úkolem číslo jedna je zničit 3 předsunuté základny nepřítele, které po jejich zničení zpřístupní zničení hlavní základny (letiště). S bombardéry lze také efektivně ničit pozemní cíle.
Mass efect - obrázek ze hry

Mass efect

18. 2. 2015Mass efect je výborná hra. Zejména na XboX 360. A teď už k samotné hře. Řadí se mezi nejlepší hry na světovém žebříčku oblíbenosti.
Teď si asi říkáte, co to je „mass effect“? To sem nikdy neslyšel. Ano máte pravdu, také jsem si to říkal. Ale po pravidelném sledování pořadu RE-PLAY jsem se to dozvěděl. To jsme ale odbočili od hry.

Hlavní postavou hry je Sheperd.
Obrázek ze hry StarTrek - vesmírná loď

Star Trek Online

10. 12. 2014Star Trek je online MMORPG hra ve stylu vesmírných válek. Hra je úplnou napodobeninou stejnojmenného seriálu Star Trek.

Stejně jak ve filmu, i zde ve hře jsou tři hratelné rasy – Lidé (Americká flotila USS), Klingoni a Romulané. Každá z těchto ras má zvýhodnění, ale také znevýhodnění! Některé frakce (Americká flotila USS) mají silné štíty, ale slabší strukturu lodě (silné štíty, málo životů lodi). Klingoni nemají vůbec štíty, ale naopak mají o hodně silnější strukturu lodě (žádné štíty, hodně životů). Třetí rasa má tak trochu jinou stavbu.
Obrázek ze hry AION; Strážce Elyosu Megadux

Recenze hry - AION (The tower of eternity)

9. 11. 2014Aion je fantasy MMORPG hra, ve které bojujete se svou vlastně vyrobenou postavou. Ze začátku si vyberete povolání (8 povolání, z toho jsou 4 hlavní povolání a 4 podpovolání) a svou rasu, se kterou budete po celou dobu hraní hrát – Elyos nebo Asmodians, přičemž do hry zasahuje třetí nehratelná NPC rasa Balaur.

Ze začátku si vylepšujete svého hrdinu, kupujete nové vybavení, děláte levely. Přičemž od levelu 25 máte možnost vstoupit na první PVP, PVE mapu hry – Abyss.
Minecraft

Recenze hry - Minecraft

6. 1. 2013Tuto hru již spousta z vás určitě zná, ale pro ty co neznají, se vám ji pokusím představit.
Minecraft na první pohled vypadá jakoby hra z 19. století, ale pokud ji začnete hrát a začnete objevovat nové možnosti a předměty, hra vás chytne a nepustí. Ale teď už k popisu hry. !
CROSSFIRE - obrázek ze hry

CROSSFIRE

11. 11. 2012Crossfire je akční online hra. Tato hra je velice podobná známé hře Counter strike s tím rozdílem, že zde si vyděláváte hraním body, za které si ve hře nakoupíte zbraně, vybavení a různé jiné vychytávky.
Připojíte se do herní místnosti a můžete hrát.

War Inc. Battlezone

15. 4. 2012

Obrázek ze hry War Inc. Battlezone Obrázek ze hry War Inc. Battlezone

War Inc. Battlezone je akční online (internetová) hra z pohledu třetí osoby. Je zdarma na stáhnutí ze steamu. Na začátku si vyberete vzhled svého vojáka a dále si ho vybavíte zbraněmi, vestou a schopnostmi!!!

Terraria

10. 4. 2012

Obrázek ze hry Terraria Obrázek ze hry Terraria
Terraria je extrémně chytlavá hra ve 2D, ve které můžete najít obrovské bosse nebo třeba peklo a mnoho dalšího. Tato hra má otevřený svět.
Obrázek ze hry Trine

Recenze hry - Trine

8. 3. 2012Trine je logická 2D hra od nezávislých vývojářů. V této hře máte tři hlavní hrdiny, za které můžete hrát. První zlodějku, která má luk a lano. Druhého válečníka, který má štít a meč, a třetího mága, který může na dálku posunovat objekty a vytvářet vždy jen jednu kostku nebo desku.
Obrázek ze hry World of tanks

Recenze hry - World of tanks

23. 5. 2011World of tanks (WoT) je válečná hra, ve které bojujete s tankem, kterého si koupíte po přihlášení do hry. Oficiální stránky hry jsou http://worldoftanks.com/, na kterých se musíte zaregistrovat a stáhnout klienta na hraní.
Obrázek ze hry Mafia II

Recenze hry - Mafia II

2. 3. 2011Mafia II je akční hra, která vás vtáhne do role Vita Scaletta, který byl ve válce, ale postřelili ho, tak se vrací do své rodné země, ve které se potká se svým kamarádem Joem Barbarem.

Joe zajistí Vitovi, že už se nemusí vrátit zpět do armády. Spolu potom prožívají různá dobrodružství.
[1 | 2]
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce