Neděle 14. 7. 2024  |  Svátek má: Karolína
Počet článků: 20

Recenze hry - World of tanks

Rubrika: Hry » Recenze
František Jeřábek Marek Žvátora  23.5.2011
World of tanks (WoT) je válečná hra, ve které bojujete s tankem, kterého si koupíte po přihlášení do hry. Oficiální stránky hry jsou http://worldoftanks.com/, na kterých se musíte zaregistrovat a stáhnout klienta na hraní.

Ve hře je na výběr z více tanků od lehkých až po těžké tanky, jsou tam i dělostřelectva i stíhací tanky. Lehké tanky jsou dobré svou rychlostí, ale zato mají horší průraznost děl. Střední tanky jsou pomalejší než lehké tanky, ale mají větší pancíř a lepší dělo. Těžké tanky jsou skoro nezničitelné lehkými tanky a hodně dobré svou průrazností děl.

Dělostřelectva jsou nejlepší na dálku, ale hodně dlouho se jim nabíjí dělo a mají omezenou pohyblivost děla, takže jsou na blízko nepoužitelné. Stíhací tanky jsou docela rychlé a mají silné dělo a mají jako dělostřelectvo omezenou pohyblivost děla.

Z válek získáváte body zkušenosti, za které si svůj tak můžete vyzkoumávat a kredity, za které si kupujete tanky a vybavení pro tanky. Ve hře jsou dvě platební měny zlaťáky a už zmíněné kredity.

Obrázek ze hry World of tanks Obrázek ze hry World of tanks


Zhodnocení hry:

PLUSY:
+ Multiplayerová hra
+ Dobrá grafika
+ Česky

MINUSY:
- Musí se stahovat

Počet zobrazeni celkem: 7039
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 64
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce