Pondělí 17. 6. 2024  |  Svátek má: Adolf
Počet článků: 8

Mut (2.březen - 3.duben)

Rubrika: Volný čas » Horoskopy
Zdena Prokopová  4.3.2008
Krásná bohyně Mut, manželka boha Amona, je patronkou lidí, ke kterým se osud často nestaví spravedlivě. Obdařila je proto bojovným duchem, vynikajícím intelektem, skvělou intuicí a značnou bojovností. Díky těmto vlastnostem se její zrozenci dostávají na výsluní světa častěji než ostatní. Výrazné osobité kouzlo a nepřehlédnutelné charisma jim pomáhají překonávat obtíže života více než spolehlivě. Těmto lidem nikdo neodolá, snad proto jsou velkými svůdníky a svůdnicemi.

Nicméně jejich volba životního partnera většinou není nejšťastnější. Měli by být opatrnější a svou lásku a horoucí srdce nenabízet celému světu. Tito lidé jsou praktičtí, své povinnosti a úkoly si dokážou mistrně zorganizovat. Vždy jsou mezi prvními, nic jim neunikne. Jen oni objeví nové možnosti tam, kde druzí vidí vyprahlou poušť. Jejich špatnými vlastnostmi jsou značná netrpělivost, podrážděnost až zlostnost. Nedej bůh, když někdo okamžitě nepochopí, co chtějí nebo zamýšlejí. Dokážou pak dát najevo svou nelibost s patřičnou dávkou jízlivé ironie. Zásadně se nezabývají myšlenkou, že druzí nemuseli být tak rychlí a bystří jako oni.

Na druhou stranu pouze lidé narození ve znamení bohyně Mut se starají o druhé s dojemnou péčí a dokážou jim poskytnout účinnou pomoct v pravou chvíli. Nejšťastnější léta prožívají mezi 40. a 50. rokem života.

Počet zobrazeni celkem: 4378
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 63
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce