Pondělí 17. 6. 2024  |  Svátek má: Adolf
Počet článků: 8

Amon - Ra (30.leden - 1.březen)

Rubrika: Volný čas » Horoskopy
Zdena Prokopová  14.1.2008
K nejvýznamnějším bohům starého Egypta patřil Amon - bůh plodnosti, jeden z hlavních stvořitelů života na zemi. Amon v podobě hada byl prý prvním živým tvorem v pradávných vodách, kde oplodnil kosmické vejce, ze kterého povstal život. Jeho manželkou byla bohyně Mut. Později se jméno Amon spojilo se jménem slunečního boha Ra. Staří Egypťané věřili, že narodit se ve znamení boha Amona znamená velké štěstí, neboť život poskytne těmto zrozencům nezvyklé příležitosti.

Jsou originální, nezávislí, plní geniálních myšlenek. Mění budoucnost lidstva. Není proto divu, že je mezi nimi mnoho učenců, badatelů, vědců a vynálezců. Jsou to v podstatě idealisté až utopisté, vždy budou věřit v lepší zítřky. Problém nastane, pokud jim začnete jejich neuvěřitelné nápady vymlouvat. Jsou totiž pozoruhodně paličatí a za svými ideály kráčejí hlava nehlava, i kdyby je to mnělo stát více než dobré živobytí.

Pověstná je jejich fantazie a nadšení pro věc. Nikdy nebudou pracovat pouze pro peníze, vždy musí být přítomná špetka zájmu a hromada seberealizace. To, co je baví, dělají s velkou chutí, a to, co je nebaví, po nich raději nechtějte, z výsledku budete rozladěni jak vy, tak oni. V citech jsou velkorysí, možná až příliš. Někdy máte pocit, že jim na vás vůbec nezáleží. Nenechte se mýlit, jejich city jsou upřímné, pouze poněkud zdrženlivé. Bývají věrnými, oddanými a spolehlivými přáteli.


Počet zobrazeni celkem: 4419
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 40
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce