Neděle 14. 7. 2024  |  Svátek má: Karolína
Počet článků: 20

Recenze hry - Dark Orbit

Rubrika: Hry » Recenze
František Jeřábek  17.12.2010
Dark Orbit je internetová browser hra. Není nutné žádné stahování. Prostě si koupíte loď a můžete prozkoumávat vesmír. Ale ve vesmíru na vás čeká i nebezpečí – nepřátelské lodě a vetřelci. Hned po registraci si vyberete firmu, na výběr máte ze tří firem: earth (EIC), mars (MMO) a venus (VRU).

Výběr firmy v Dark Orbit Výběr firmy v Dark Orbit


Záleží jen na vás, jakou firmu si vyberete. Ve hře máte 2 platební jednotky (uridium je dražší a kredity). Ve hře sbíráte bonusové boxy, ve kterých můžete naleznout kredity, uridium nebo munici a cargo boxy ve kterých máte suroviny ze sestřelených lodí, když seberete nějaký cargo box tak se vám zaplní sklad a až budete mít sklad plný tak můžete zaletět na základnu a tam suroviny prodat.


Pokud prodáte suroviny, tak dostanete kredity, za které si potom můžete koupit lepší a lepší loď. Teď vám sem dám seznam lodí ke koupení.

Tu jsou:

Kredity v Dark Orbit Kredity v Dark Orbit


Pokud byste se mě pokoušeli ve hře najít, jmenuji se .:fana:. , mám klan RAF*, protože se klan dává před jméno takže moje celé jméno ve hře je: [RAF*]. :fana:. .Hraji za firmu EIC (earth) na serveru Česko.

HODNOCENÍ

+ Hra se mi zdá zábavná
+ Nemusí se nic stahovat
- Někdy se hra může sekat, je to způsobeno
serverem, na kterém je hra uložena (Bigpointem)

A zde je obrázek ze hry:

Obrázek ze hry Dark Orbit Obrázek ze hry Dark Orbit

Počet zobrazeni celkem: 8321
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 60
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce