Pondělí 17. 6. 2024  |  Svátek má: Adolf
Počet článků: 8

Horoskop na rok 2010

Rubrika: Volný čas » Horoskopy
František Jeřábek  26.1.2010
Co Vás čeká v tomto roce?

BERAN – horoskop na rok 2010:

Beran nijak zvlášť nestrádal ani v roce 2009 a nebude ani v roce 2010. Je to dynamické a flexibilní znamení, které neporazí žádná situace, naopak při nepříznivých událostech často umí nasbírat cenné zkušenosti, které dokáže neuvěřitelně bezezbytku zhodnotit. Přesto by si měl dát beran velmi pozor v první polovině roku, v pracovním životě to může vypadat trochu jako na houpačce a mohou se objevit problémy zaviněné špatnou komunikací v poslední čtvrtině roku 2010. V průběhu celého roku má beran šanci využít svých možností ke zhodnocení majetku, pravděpodobně výhodnou koupí nemovitosti nebo uměleckého předmětu.

BÝK – horoskop na rok 2010:

Rok 2010 je pro býka relativně slibný. Bude však od něj vyžadovat tvrdou práci, nasazení a také trochu změny v pohledu na život a postoji k mnoha záležitostem. Zejména pracovní život přinese býkovi nové příležitosti a především větší příjmy než doposud. Býk však musí zároveň velmi pečovat o své zdraví, bohužel jsou v dohledu případné problémy spojené s vyčerpáním, stresem a přepracováním. Nepodceňujte varovné signály počínajících nemocí, mohou se vám jevit banální, ale nejsou, pokuste se své zdravotní problémy řešit včas.

BLÍŽENCI – horoskop na rok 2010:

Na vaše činy a jejich výsledky budou mít vliv smíšené jevy, s mnohdy protichůdnými tendencemi. V první polovině roku se budete pokoušet o změny v otázce vašeho vašeho soukromí. Může jít o změnu bydliště, nebo zaměstnání, u nezadaných je možný vstup do manželství. Vaše kariéra strmě poroste v době okurkové sezóny - odložte proto dovolenou a raději plně využijte svých možností v období od května do září. Bohužel budete mít celý rok mírně oslabenou schopnost rozhodování, nedělejte proto žádná životně důležitá rozhodnutí a dejte si pozor zejména při finančních spekulacích v první polovině roku.

RAK – horoskop na rok 2010:

Na rozdíl od blížence si můžete dovolit v roce 2010 učinit zásadní životní rozhodnutí. Vaše rozhodovací schopnosti jsou v tomto roce nezastřené a myšlenky břitké jako ostří nože. Z pracovních důvodů budete značně cestovat. Možná budete přehodnocovat své dosavadní vztahy s ostatními lidmi, případný rozchod nebo nová známost, souvisí právě s určitou zjitřenou schopností jasně vidět souvislosti. V předjaří a napodzim budete trpět příznaky chřipky nebo podobného virového onemocnění, příčinou může být oslabená imunita a zároveň pracovní cesty a častý kontakt s ostatními lidmi - zákazníky nebo kolegy v práci. Posilujte své zdraví a nezapomeňte na relaxaci a pestrou dietní stravu.

LEV – horoskop na rok 2010:

Lev bude z nejrůznějších důvodů přinucen k větší flexibilitě činnosti než kdy doposud. Jeho finanční situace se bude zlepšovat, ale může u něj čas od času nastat záblesk negativních pocitů nebo deprese. Ve vztazích a lásce se mohou objevit problémy z nově nastalých situací, kartami v rodinných vztazích může zamíchat například narození dítěte. Tento rok bude pro lva rokem, kdy musí ustát přechodnou krizi a neztratit půdu pod nohama a tak trochu zatnout zuby a přizpůsobit se. Právě to je pro pedantského lva s vlastními představami o všem kolem něj někdy to nejobtížnější. Harmonii by mohl nalézt spíše v posledním čtvrtletí roku 2010.

PANNA – horoskop na rok 2010:

Pro pannu bude rok 2010 velmi energickým a výživným rokem. Mnohé panny naleznou v tomto roce svůj středobod bytí – životní cíl. Aby byla panna stoprocentně úspěšná, musí i ona tento rok pilně pracovat a neztrácet flexibilitu a soustředění na svůj nalezený cíl, to vše bude doprovázet velký osobnostní rozvoj a schopnost podívat se pod povrch věcí. Jedním slovem rok velkých možností, ale panna nesmí zapomenout, že štěstí přeje připraveným.

VÁHY – horoskop na rok 2010:

Váhy se v první polovině nemusí obávat o stabilitu svých příjmů, přestože jejich zdroj může být odlišný, než byly doposud zvyklé. Příležitostí pro váhy je v tomto roce méně než v minulosti, může jí lákat vidina zhodnocení peněz při spekulacích s nemovitostmi, ale měly by zůstat opatrné a konzervativní. Váhy by se měly především zamyslet nad snížením zbytečných výdajů, šetřit a trochu se uskromnit. Lepší příležitosti k výdělku se jistě objeví v dalších letech, proto buďte tento rok skromní a trpěliví.

ŠTÍR – horoskop na rok 2010:

Čeká vás neuvěřitelně štědrý a téměř bezvadný rok. Kromě toho, že bude sklízet ovoce z úsilí v uplynulých letech, nemusí se bát nedostatku podpory od svého nejbližšího okolí ale i z míst, ze kterých byste to možná nečekal. Tento rok štírovi přinese bohatství a peníze. Nesmí však usnout na vavřínech a ve svém úsilí vytrvat. Tento rok je ideální pro nalezení nových zdrojů příjmů. Štír se nemusí bát riskovat ve spekulacích na finančním trhu ani investic do nemovitostí, obojí mu může přivést znační profit. U bezdětných možné narození potomka.

STŘELEC – horoskop na rok 2010:

Mírně smolný rok, hlavně v pracovní oblasti, střelec se totiž snadno nedokáže přenést břes určité vlastní stereotypy a bloky v myšlení, což způsobí, že možná ztratí práci. V loňském roce (2009) sice udělal značný emocionální a myšlenkový pokrok, který mu pomohl z bryndy, ale v roce 2010 jako by zůstal na mrtvém bodě. Aby neztratil víru, naději a sebevědomí, měl by budovat dobré vztahy se svým okolím, to pro něj bude oporou a zdrojem pozitivních podnětů a pomůže mu tak, přenést se přes nedostatky roku 2010.

KOZOROH – horoskop na rok 2010:

Podobně jako střelec může prodělat kozoroh mírné usnutí, ne však tak dlouhodobé, půjde spíš o periody, které se budou střídat s obdobími větších podnětů a příležitostí. Vzhledem k tomu, že kozorohovo zdraví bude tento rok 2010 horší, je možné, že období útlumu budou ta, kdy se bude zotavovat s nemoci. Objeví se tendence k hromadění majetku a vynoří se otázky víry, kozoroh bude takto hledat oporné body, kterých by se mohl zachytit. Bohužel s majetkem mu to příliš vycházet nebude, bude nucen snížit své výdaje, aby se nedostal do nesnází. Měl by se držet dlouhodobých cílů a zůstat prozíravý, opatrný a klidný, to mu nejvíce prospěje.

VODNÁŘ – horoskop na rok 2010:

Slibné příležitosti pro vodnáře v roce 2010, jen je chytit za pačesy. Podněty a zisk přijdou z oblastí, které se mohou jevit jako nekonvenční a nečekané. Vodnář se tento rok jakoby probere ze snů, vezme vše do svých rukou a bude nezvykle pragmatický a soustředěný, dá se říct že dětinský snílek vodnář velmi dospěje. Opráší stará přátelství a otevřou se mu nové cesty. Příjmy vodnáře budou vysoké a stabilní. Pracovní tempo neutuchající, vodnář bude velmi progresivní v práci, ale velmi těžko bude snášet autority (své nadřízené, supervizory, nebo učitele), měl by se proto případným konfliktům s nimi vyvarovat.

RYBY – horoskop na rok 2010:

Tento rok přinese rybám spíše výhody po labilním a neklidném loňském roce je to vítaná změny. Výsledek jejich snažení přesto není jistý a měl by být pozitivní, pokud budou ochotny velmi pečlivě zvažovat své možnosti, efektivně se rozhodovat, aby předešly nevratným ztrátám. Ryby budou mít roce 2010 velké výdaje, které se naštěstí později ukážou jako dobrá investice, která se zhodnotila v čase. Možná půjde o výhodné obchodní vztahy, ale osobní život bude trochu strádat a osobní vztahy mohou být v posledním čtvrtletí roku téměř rozvrácené. Ryby by měly v roce 2010 zpomalit a být velmi ostražité v oblasti financí a vztahů.

zdroj: internet
Počet zobrazeni celkem: 4550
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 20
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce