Pondělí 17. 6. 2024  |  Svátek má: Adolf
Počet článků: 8

SHREK 3

Rubrika: Volný čas » Film
Eva Novotná  4.12.2006
Také jste si oblíbili zeleného zlobra? Pokud ano, jistě Vám neunikla informace o natáčení třetího dílu. Pakliže jste se ale již těšili na listopad 2006, kdy měl být film uveden do kin, musím Vás zklamat . Studio Dreamworks Picture totiž oznámilo odložení třetího dílu o příbězích „zeleného muže“ z bažin na květen 2007.

Obsah, děj
Když zemře otec princezny Fiony, čeká se, že Shrek převezme královské povinnosti a bude vládnout. Zelený zlobr však netouží ani po trůnu, ani po otravné zodpovědnosti s ním spojené a chce se vrátit k poklidnému životu v bažině. A tak se spolu s milovanou Fionou, upovídaným Oslem a statečným Kocourem v botách vydává hledat nového panovníka. Vhodným adeptem se jeví mladinký král Artuš, je ale třeba jednat rychle, neboť po žezlu prahne vykutálený princ Krasoň…
Proslýchá se, že se možná dočkáme i syna Shreka a Fiony.

Základní informace
Český název: Shrek 3
Originální název: Shrek the Third
Česká premiéra: 14. června 2007
Světová premiéra: 18. května 2007 Natočeno: USA 2007
Režie: Raman Hui
Scénář: Jeffrey Price, Peter S. Seaman
Hudba: Harry Gregson-Williams
Hrají: Mike Myers (hlas Shreka), Eddie Murphy (hlas oslíka), Cameron Diaz (hlas Fiony), Antonio Banderas (kocour), John Cleese (hlas krále Harolda), Justin Timberlake (hlas Artieho - mladý Artuš), Rupert Everett (hlas prince Krasoně)
Žánr: Animovaný / Komedie / Rodinný

zdroj: http://www.kfilmu.net

Počet zobrazeni celkem: 4736
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 48
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce