Čtvrtek 20. 6. 2024  |  Svátek má: Květa
Počet článků: 209

Sportovní den z pohledu 8. B

Rubrika: Akce školy
Patrik Havlíček  5.10.2018
Ve čtvrtek 27. září 2018 se uskutečnil už tradiční sportovní den.
Děti z druhého stupně spolu soupeřily ve sportovní hale a na povrchu víceúčelového hřiště v Nezamyslicích. Třídy druhého stupně byly rozděleny na dvě kategorie. V první kategorii byly holky a kluci z 6. a 7. tříd, ve druhé kategorii byly holky a kluci z 8. a 9. tříd. Holky hrály vybíjenou a kluci hráli florbal.

První florbalové utkání jsme hráli my s 8. A. Zápas se vyvíjel v náš prospěch. Na začátku druhého poločasu jsme dali první gól. Za chvíli nás však 8. A dorovnala. V zápase se už o výsledku nerozhodlo, museli o něm rozhodovat nájezdy. Na nájezdy jsme byli všichni tři střelci úspěšní, jedenkrát byla úspěšná i naše brankářka Iveta, za což jí vděčíme. Díky ní jsme totiž vyhráli nad 8. A potřetí v řadě 3:2.

Rychle jsme se převlekli a šli jsme se dívat na naše holky, které hrály proti 8. A. Naše holky v první části zápasu vedly. V druhém je holky z 8. A dorovnaly a zápas tak skončil nerozhodně.
Po jejich zápase jsme tam chvíli počkali, protože 8. B hrála proti 9. B. Náš tým holek nad nimi s přehledem vyhrál.

Poté se celá naše třída odebrala do sportovní haly. Hráli jsme s 9. A. My jsme vyhráli s ještě větším přehledem než holky. Skóre bylo 12:2.

Zase jsme se převlékli a šli jsme fandit holkám. Jejich další vítězství už nebylo tak přesvědčivé jako nad 9. B. Ale to je celkově jedno, protože když vyhrály, hrály finále, které vyhrály!!!
Spěchali jsme do haly, kde jsme se měli utkat s 9. B o první místo. Před námi s 9. B osmáci prohráli. Po nich jsme nastoupili my. Dlouho jsme se drželi a pak i po jednom faulu na našeho hráče jsme i vyhrávali. Nakonec zápas deváťáci vyhráli 2:1.

Zahráli jsme si, zafandili, umístili se. :-) Holky první, my kluci druzí!

Za rok zase na stejném místě ve stejný čas. 

Sportovní den - září 2018; foto: web školy Sportovní den - září 2018; foto: web školy
Počet zobrazeni celkem: 2239
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 49
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce