Čtvrtek 20. 6. 2024  |  Svátek má: Květa
Počet článků: 4

Puk v síti II ( 4.-7. kolo)

Rubrika: Sport » Hokej
Jaroslav Horák  10.10.2015
Zdravím všechny čtenáře u trochu opožděného 2. dílu PUKU V SÍTI. Dnes se podíváme na 4. ,5. ,6. a 7. kolo hokejové extraligy. (Ale umístění v tabulce je aktuální k dnešnímu dni.)

V těchto čtyřech kolech se nejvíce dařilo Plzni a Liberci, které prohrály jen jeden ze svých čtyř duelů. Plzeň těsně prohrála s Olomoucí 2:3 a Liberec s Mladou Boleslaví 1:3, která si také nevede zle. Liberec aktuálně drží 1. příčku tabulky, hned za ní je Plzeň a Mladá Boleslav.

Naopak nejhůře se vedlo energetikům z Karlových Varů, Vítkovicím, brněnské Kometě a vicemistrovi z Třince. Všechny celky vyhrály jen jeden zápas.
Karlovy Vary vyhrály jen proti Chomutovu 2:0, Vítkovice proti Pardubicím 6:1, Brno proti úřadujícímu mistrovi Litvínovu 3:2 a Třinec proti Vítkovicím.
Brno aktuálně drží 5. příčku, Vítkovice 8. příčku, Třinec 10. příčku a Karlovy Vary poslední, a to 14 příčku.

Plzeňští hokejisté se radují z gólu nad Kometou; zdroj: isport.cz Plzeňští hokejisté se radují z gólu nad Kometou; zdroj: isport.cz


Nijak zle si nevedl Hradec Králové, který sice dvakrát prohrál, ale jednou z toho jen na nájezdy, takže získal aspoň 1 bod.

Zlín hrál jen dva zápasy, kvůli pokaženému chladícímu zařízení na svém stadionu, ale oba prohrál a aktuálně obsazuje špatnou 12. pozici v tabulce. Pardubice a Olomouc také vynechaly zápas. Pardubice jednou prohrály 6:1 s Vítkovicemi, ale Olomouc všechny zápasy vyhrála. Pardubice si aktuálně drží 13. a Olomouc skvělou 4. příčku.

Třinecký brankář v zapase proti Vítkovicím; zdroj: isport.cz Třinecký brankář v zapase proti Vítkovicím; zdroj: isport.cz


Chomutov se Spartou aktuálně drží 7. a 6. místo. Sparta v těchto kolech končila třikrát na samostatné nájezdy a dvakrát z toho prohrála. Chomutov dvakrát prohrál a dvakrát vyhrál, z toho jednou taky na nájezdy. Litvínov to měl úplně stejné a patří mu 11. místo.

Pro tento díl je to vše a já se s vámi loučím.

HOKEJI ZDAR!!!
Počet zobrazeni celkem: 3797
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 75
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce