Čtvrtek 20. 6. 2024  |  Svátek má: Květa
Počet článků: 28

Den otevřených dveří

Rubrika: Akce školy » Ostatní
Nikola Dostálíková  1.10.2014
Viděli jste naši školu důkladně? Jestli ano, určitě jste se byli podívat na Dni otevřených dveří Masarykovy základní a mateřské školy v Nezamyslicích. Tato akce se konala v sobotu 20. září 2014. Navštívit naší školu a školku jste mohli v době od 9:00 do 12:00 hodin. Po dobu celé akce vás prováděli samotní žáci naší školy.

Den otevřených dveří - naše škola; foto: web školy Den otevřených dveří - naše škola; foto: web školy


A co všechno jste vlastně mohli vidět? Naše škola vám umožnila nahlédnout do jednotlivých tříd, odborných učeben, do prostor s novými šatními skříňkami, do školní jídelny i školní zahrady, o kterou žáci pravidelně pečují v rámci předmětu člověk a svět práce.
Všimnout jste si také mohli nově vymalovaných tříd v různém barevném provedení. U jídelny jste se také mohli podívat na fotografie tříd.

Před vchodem do budovy školy jste si mohli povšimnout nápisu: „Dnes ve škole kromě vědomostí pumpujeme také jízdní kola.“ Možná se ptáte, proč pumpujete jízdní kola ve škole?! Odpověď na otázku je velice jednoduchá, jelikož v ten stejný den se konala akce „Na bicyklech Němčickem.“ A naše vedení se tedy rozhodlo, pumpovat sportovcům kola.

Den otevřených dveří; foto: web školy Den otevřených dveří; foto: web školySoučástí prohlídky byla i výstava fotografií z 1. světové války a historických fotografií naší školy. Nahlédnout jste také mohli do kroniky školy a starého školního řádu, který byl místy docela vtipný. :-)

Den otevřených dveří; foto: web školy Den otevřených dveří; foto: web školyAni naši žáci o výstavu nepřišli. Byli si ji totiž prohlédnout v pondělí v rámci vyučování se svými učiteli.

Výstava o 1. světové válce; foto: web školy Výstava o 1. světové válce; foto: web školy


Například deváté třídě se výstava 1. světové války velmi líbila, jelikož ji právě probírají.
Počet zobrazeni celkem: 3678
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 41
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce