Čtvrtek 30. 11. 2023  |  Svátek má: Ondřej
Počet článků: 19

Kampaň proti kouření

Rubrika: Akce školy » Projektové dny
Jan Špaček  10.4.2011
Dne 8. 2. 2011 se naše třída 8. A rozhodla obeznámit celý druhý stupeň s naší kampaní proti kouření. Cílem bylo poučit a respektive odradit všechny od kouření.
Možná že to vypadalo divně, když se do projektu zapojily tak říkajíc „místní firmy“, ale někdo to “odedřít“ musel.:-) Celý druhý stupeň si mohl prohlédnout naše výtvory či projekty, pokochat se vykřikováním názvu kampaně nebo si prohlédnout mou osobu v roli alchymisty.:-)

Kampaň proti kouření Kampaň proti kouření


Do projektu se zapojila většina naší třídy a vlastně i žáci z jiných tříd, protože jsme potřebovali porovnat vzorek slin kuřáka a nekuřáka.
A stala se nám i menší kuriozita, když nám v nejmenované třídě nejmenovaní žáci odevzdali vzorek slin a výsledky byly s kuřácky zcela totožné. :-)

Kampaň proti kouření Kampaň proti kouření


Celý pokus probíhal jednoduše řečeno asi takhle. Malý plivanec do kádinky, tři kapky toho a dvě toho, trochu zamíchat a pak jen čekat, která kádinka dřív zčervená.
Podle mého názoru byly někde výsledky šokující a jinde uspokojivé. Myslím, že se naše kampaň všem líbila a pokud ne, tak byli aspoň rádi za to, že si s námi odseděli pět minut z celé hodiny. :-)
Počet zobrazeni celkem: 5042
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 17
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce