Pátek 24. 5. 2024  |  Svátek má: Jana
Počet článků: 15

Stolní tenis – krajské finále

Rubrika: Akce školy » 2010/2011
Mgr. Darina Světlíková  8.11.2010
Ve středu 3. listopadu 2010 se žáci naší školy Jan Vilimec (8.A), Adam Hangurbadžo a Pavel Szakoš (oba 9.A) (náhradník Alex Soldán) zúčastnili krajského finále ve stolním tenise. Turnaj se konal v herně stolního tenisu SK Přerov a utkali se v něm vítězové z jednotlivých pěti okresů Olomouckého kraje.

Vítězství z Prostějova nás ještě hřálo u srdce a dostatečně posílilo naše sebevědomí, ale po jednodenním odpočinku kluky ještě bolelo celé tělo. Do Přerova jsme dorazili s obavami z těžkých soupeřů, ale se skromnými myšlenkami na úspěch.

Krajské kolo v Přerově Krajské kolo v Přerově


Hned v úvodním zápase jsme se utkali s domácími žáky ze ZŠ Přerov, U Tenisu. S budoucím vítězem celého turnaje jsme sehráli velice vyrovnaný zápas, který jsme prohráli až po rozhodující dvouhře nejtěsnějším možným rozdílem 3:4. Ve druhém zápase jsme podlehli gymnáziu z Jeseníka 0:4, ale soupeři jsme se rozhodně tak jednoznačně nevzdali. V dalších bojích jsme porazili kluky z Nákla 4:3 a Šumperk hladce 4:0. Po bojovném výkonu jsme se radovali z krásného 3. místa.

Krajské kolo v Přerově Krajské kolo v Přerově


Z Přerova jsme si dovezli pohár, diplom, čokolády a spoustu pěkných sportovních zážitků.

Vítězné týmy Vítězné týmy

Počet zobrazeni celkem: 4972
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 28
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce