Neděle 14. 7. 2024  |  Svátek má: Karolína
Počet článků: 4

Puk v síti I (1.-3. kolo)

Rubrika: Sport » Hokej
Jaroslav Horák  22.9.2015
Vítám všechny čtenáře a příznivce hokeje u 1. vydání PUKU V SÍTI, který bude vycházet vždy po třech či čtyřech extraligových kolech.

Začátek extraligy je jedna z těžších věcí pro úspěch a udržení nových týmů, které přišly z první ligy. Jedním takovým týmem je Chomutov, kterému přišla silná pomoc z KHL, a to útočník Roman Červenka.
Chomutov nezačal zrovna dobře, protože 1. utkání s Třincem prohrál 3:0, ale od té doby nezaváhal a už má 9 bodů.

Týmy Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec a Kometa Brno, která je také posílena trenérem Aloisem Hadamczikem a Tomášem Kaberlem, také zaváhaly jen jednou a obsadily vyšší příčky tabulky.

Naopak velice oslabený Litvínov, kterému odešel brankář Pavel Francouz a útočník Martin Ručinský, dokázal spolu s energetiky z Karlových Varů, Pardubicemi a se Zlínem bez Petra Čajánka vyhrát jen jednou a drží se na spodních pozicích tabulky.

Nijak zle si nevede ani Hradec Králové s Mladou Boleslaví, kteří mají oba 7 bodů za 2 výhry, 1 prohru a 1 prohru po nájezdech.

Vicemistr extraligy Třinec zahájil novou sezónu nečekaným ukončením kariéry Štefana Růžičky. Spolu s Plzní má 6 bodů za 2 výhry a 2 prohry.

Olomouc a Vítkovice mají jen 4 body a nejsou na tom zrovna dobře, ale do konce základní části je ještě dost času na zlepšení výkonu.

Pro 1. díl je to vše a já, Jaroslav Horák, se s vámi loučím.

HOKEJI ZDAR!!!

Loga týmů hokejové extraligy Loga týmů hokejové extraligy


Hokejové kluby na mapě Hokejové kluby na mapě
Počet zobrazeni celkem: 5649
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 119
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce