Neděle 14. 7. 2024  |  Svátek má: Karolína
Počet článků: 31

Rozhovor s Renatou Novotnou Langmannovou - Českou miss 2006

Rubrika: Rozhovory
Inna Štěpánková  14.12.2020
Tématem našeho posledního čísla školního časopisu je Haná a vše co s ní souvisí.
Rozhodla jsem se tedy oslovit ke krátkému rozhovoru slavnou rodačku z nedalekých Ivanovic na Hané, modelku Renatu Novotnou Langmannovou (se kterou se osobně znám, neboť je kamarádka mé maminky).

Renata vyhrála Českou miss v roce 2006 a od té doby už toho hodně stihla. Vystudovala Policejní akademii ČR, pracovala pro známé světové módní značky, je ambasadorskou nadace Terezy Maxové. V roce 2018 založila svou vlastní marketingovou agenturu.

Renata N. Langmannová; zdroj: Instagram Renaty N. Langmannové Renata N. Langmannová; zdroj: Instagram Renaty N. Langmannové


1. Jak mi moje maminka prozradila, tak začátek tvé modelingové kariéry odstartoval právě u nás na Hané v kině OKO v Němčicích nad Hanou. Jak na tyto první soutěže miss v Němčicích vzpomínáš?

Vzpomínám na to moc ráda. Tyto menší soutěže pro mě byly vždy velkou zkušeností a díky nim jsem se učila pohybovat na pódiu a vystupovat na veřejnosti.

2. Dívala ses už jako malá na soutěže miss a chtěla ses stát modelkou?

Soutěže krásy jsem jako malá milovala. Dívala jsem se na ně se svojí babičkou a znala jsem jména všech finalistek nazpaměť. Těšily jsme se na finálový večer celé měsíce. Představovala jsem si, jaké by to bylo, kdybych tam jednou byla i já.
Za tímto snem jsem velmi usilovně šla a nakonec se mi i splnil. Nikoho by tenkrát nenapadlo, že obyčejná holka z Moravy může takhle uspět.


3. Teď se vrátím opět k Hané. Jezdíš sem ráda? Co se Ti na Hané líbí?

Na Hanou jezdím moc ráda, protože tu mám rodiče, babičku a moje milé kamarádky. Na Hané jsou prostě fajn pohodoví lidé a to tu mám nejraději.

4. Díky modelingu jsi procestovala celý svět, kde jsi byla nejdál? A kam jezdíš nejraději?

Nejdál s modelingem jsem se asi dostala do Jihoafrické republiky, Namibie, Malajsie, LA,… Ráda ale cestuji i v soukromém životě. Na začátku letošního roku jsme třeba s manželem podnikli cestu po Ugandě a Tanzanii. Dokonce jsme vyšli nejvyšší horu Afriky – Kilimandžáro.
Na Zemi je mnoho krásných míst a raději objevuji nové krajiny, než abych se vracela na jedno místo.


Renata N. Langmannová; zdroj: Instagram Renaty N. Langmannové Renata N. Langmannová; zdroj: Instagram Renaty N. Langmannové


5. V září se Ti narodila dcera Meda. Jak si užíváš novou roli maminky?

Moc! Těšila jsem se na tohle životní období. Vždycky jsem věděla, že chci rodinu a děti, ale před tím jsem si chtěla splnit některé sny - vystudovat vysokou školu, procestovat svět a vybudovat kariéru. Teď jsem šťastná, protože nemám pocit, že by mi v životě něco uteklo.

Děkuji za rozhovor a přeji Ti krásné chvíle s rodinou a hodně zdraví všem.
Počet zobrazeni celkem: 2089
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 111
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce