Pátek 24. 5. 2024  |  Svátek má: Jana
Počet článků: 5

Kate Perry v O2 Areně

Rubrika: Volný čas » Hudba
Adéla Dostálková  3.4.2015
Když se řekne slovo „koncert“, představím si obrovskou show, světelné efekty, zpívající publikum a hlavně ohromující hlasitou hudbu. Právě takovou podívanou jsem zažila v noci 23. února 2015 na pražském koncertu americké zpěvačky Katy Perry v O2 Areně.

Cesta do hlavního města byla sice dlouhá a únavná, ale naše natěšení na večerní představení bylo silnější. Po příjezdu na místo jsme se s úžasem v očích dívali na velkou monumentální stavbu, která své brány a prostory otevřela v osmnáct hodin. Nedočkavé zástupy lidí u každého z vchodů se zdály být nekonečné! My jsme si ještě odskočili na malé občerstvení do sousední nákupní galerie Harfa a pak už hurá na koncert, respektive do fronty.

Celé „protláčení“ do Arény bylo plné nervozity, jelikož ochranka byla velmi přísná a nekompromisně prohlížela veškeré osobní věci. Text vstupenky nám udával, že naše sedadla se nachází v sektoru 424. Byli jsme jako v labyrintu.

Kate Perry - O2 Arena; foto: Adéla Dostálková Kate Perry - O2 Arena; foto: Adéla Dostálková


Ve 20:00 hod propukla ohromná show, kterou zahájila předskokanka Charli XCX songem „London Queen“. Když dvaadvacetiletá Britka spustila hity jako „Break The Rules", „Doing It" nebo „Boom Clap", pražské publikum se dostávalo do varu. Po zahřívacím kole Charli XCX ji vystřídala hvězda večera Katy Perry. Úderem jednadvacáté hodiny se vynořila ze své pyramidy za doprovodu písně „Roar“ a celý koncert si rozdělila na několik částí.

Kate Perry - O2 Arena; foto: Adéla Dostálková Kate Perry - O2 Arena; foto: Adéla Dostálková


Po písni „Dark Horse“ jsme byli přeneseni do starého Egypta, ze kterého nás poté vysvobodily zpívající kočky. Čtvrtá část koncertu pak byla akustická. Zpěvačka se nám ukázala jako květinka uprostřed slunečnicového pole při hře na kytaru. Finále vystoupení nás doslova roztančilo a vyvrcholilo přídavkovými písněmi „Birthday“ a „Firework“.

Kate Perry - O2 Arena; foto: Adéla Dostálková Kate Perry - O2 Arena; foto: Adéla Dostálková


Celé vystoupení bylo zakončeno velkolepým ohňostrojem.
Koncert Katy Perry byl opravdu zážitek, pro který jsem dlouhé cesty do Prahy určitě nelitovala.
Počet zobrazeni celkem: 4587
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 25
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce